By A Web Design Company

Mans augusts

Šoreiz kārtējais ieraksts netapa tik ātri kā gribētos, jo bija uznākusi iedvesma un mūza bija pagājušās un šīs nedēļas galvenā sabiedrotā, jo peldēties netiku tik bieži kā gribētos, jo baigi daudz uzmetēju, tad saules pa maz, citreiz pa daudz, tad baidās samirkt, FUI,vienu vārdu sakot…

Nu tā lielā iedvesma man bija darīt divas lietas: pērļotās pērles veidot un eksperimentēt ar tām un iemācījos tamborēt turku auklu! Tagad man ir pilns maisiņš ar dažādu krāsu pērlēm un īsākiem un garākiem turku auklas fragmentiņiem, kas gaida savu stundu, kad tās ievēršu kādā krellē, auskarā vai rokassprādzē. Naktīs ķimerējoties  ar pērlēm, es attapos tikai tad, kad augusts tuvojās savam loģiskajam nobeigumam. Lai rudens neliktos tik drūms un bezcerīgs, Valsts nodarbinātības aģentūra pēdējās augusta dienās mani iepriecināja, ka varēšu 3 nedēļas mācīties Adobe Photoshopu un apgūt tā pamatus.  Arī vesels lērums ar semināriem mani gaida septembrī.

Pamazām tiek bīdītas lietas sakarā ar fotosesiju, Dacīte meklē spilgtas personības ar dažādiem matu toņiem: ugunīgu rudmati, nopietnu bruneti un koķetu blondīni. Par fotogrāfu kārtējo reizi tiek aicināts Aigars Baikovs, ja netiks tad laikam būs jāķeras pašai pie fotoaparāta, mūsdienās gūti pierunāt cilvēku strādāt tikai par iespēju papildināt savu portfolio. Ceru, ka laika apstākļi nepievils. Pati negribu par modeli, jo patīk vadīt procesus, jo gribās, lai tiek īstenots tas, kas man padomā, ceru, ka iesaistītos cilvēkus arī šis process aizraus un manas manipulācijas nenokaitinās, jo dažkārt kļūstu par nežēlīgu un nesaudzīgu pedanti.