By A Web Design Company

Bilžu koriģēšana un maketēšana

kartinaKārtējās buršu sporta spēles tuvojas un šogad organizatori palūdza sevi noprezentēt ar plakātu: A1 lapas izmērs un sauklis no 7 vārdiem!  Lai arī pati šogad nebraukšu cīnīties par medaļām un kausu, tomēr gribējās palīdzēt meitenēm!  Tā nu es piedalījos improvizētajā foto sesijā, un varēju iejusties sportistes ādā, man pat tika daugavietes sarkanais formas tērps ar 1. kārtas numuru!

Pēc pozēto bilžu iegūšanas, gribējās ko atraktīvāku un smieklīgāku, tāpēc tapa bildes ar Signi, kurās Kristiāna iemūžināja Signes pārdomas, par mūžīgo tēmu: „ Kuras kedas vilkt pie tautas tērpa?” Tika bildēts mazais mačs, kam tiks baltās kedas?

Kad Kristiānas bildes bija rokā, vajadzēja izvēlēties, kuras patīk, kā jau nenopietnam cilvēkam( He he he ;-P) patīk jautras bildes, tāpēc fonam izvēlējos bildi, kur katra rauj uz savu pusi kādu kedu, bet kedas auduma apdrukās imitācijai zolīdo, ar visu Daugavietes uzrakstu.

Vakar bija perfektuma sindroms, tāpēc izbrāķēju atsūtīto kedu un līdz pieciem rītā taisīju savējo, kā smejies, ne tikai atviegloju darbu citiem, bet arī uzlaboju savus skillus, bet pēc nakts darbiem tomēr sapratu, ja vajag ātri pielabot bildi tad picasa un paint.net ir ok, bet ja gribās, ko nopietnāk darīt ar bildi, tad jāķeras pie smagās artilērijas-Adobe Photoshop CS5!

Tik tas fotošops vēl jāatceras un jāiemācās visas jaunās iespējas, jo pēdējo reizi nopietni strādāju  šajā attēlu labošanas vidē sen, 12. klasē. Interesanti, kas būs ātrāk bezdarbnieku kursi tajā vai mani panākumi pašmācības ceļā?

 P.S. Lai arī manu plakātu neapstiprināja, manas pūles un laiks nav veltīgs, jo tapa jauka uzmundrinoša kartiņa, ko nosūtīt censonēm! Milzīgās bildes samazināšana diemžēl izkropļoja  manu darbu :(

 apstiprinata-keda2