By A Web Design Company

Sakrājies sakāmais...

Jā blogots nav sen, bet, pa kuru laiku, lai es spamoju netā, ja man ir jāizurbjas cauri Turku auklas tamborēšanas mākslai, jāatklāj papildus veidu kā tamborēt pērļu auklas, ir jāeksperimentē, lai iegūtu ideālu izskatu un formu pērļotajām pērlēm, ir jāiemācās uzcakot no pērlēm rozes. Vārdu sakot, MŪZA ir pie manis ciemos jau 2 nedēļas, līdz ar to tiek pērļots līdz pat pieciem rītā, kā nemetas un tā pat 3-4 dienas pēc kārtas. Protams šajā karstumā pat pie tādas mūzas, visu iedvesmu mātes, kā man , neiet tik gludi kā gribētos, jo karstumā svīst rokas, plaukstas un pat pirkstu gali, līdz ar to pērles, diegi un citi brīnumi slīd no rokām, kā arī naktī visu tik smalki nesaskatīsi, līdz ar to bieži vien rīti ir jāuzsāk ar naktsdarbu labošanu. Un protams, kā ikvienai pērļotājai, sāk parādīties vecais niķis -  Pērļu par maz! Ka pat nākas ārdīt vecos brāķus hi hi.

Vai es bildes taisu? Protams, gandrīz katrs knibulītis tiek bildēts, tik apstrādāt tās ir vēl lielāks slinkums nekā veikt ierakstus blogā. Varbūt pēc ekspedīcijas Igaunijā būs iedvesma pieķerties pie web lietām - bildes , blogi, un varbūtās, kāda pamācība taps, jo sapratu vienu, ka ne vienmēr viena meistarklase neklātienē, spēj sniegt visu nepieciešamo info, lai tev sanāktu, tas ko gribi, tāpēc ir jāmeklē gan teksti, gan bildes , gan video, kā tiek apmācīta konkrēta tehnika.

Savā ziņā lielais dzinulis taisīt rotas ir fotosesija, kurai taisu vēl rotas, jo sapratu, pa daudz tās mantas ir izdaiļāts, pat atļaujos, pieturēt pāris dāvanas, lai ir fotosesija pilnīgāka, lai ir visas varavīksnes krāsas he he! man pat tapa mans pirmais gredzens, kuram komplektā jau ir 1 auskars, jāuztaisa tas un protams vēl vismaz kaklarota!

Lai arī pērles ir pārņēmušas manu ikdienu, zīdam arī tiek atvēlēts laiks- tapa šallīte ar milzumdaudziem un pat palieliem tauriņiem, bik cakoju savu kārtējo A. Muhas meiteni un protams, termiņi sāk spiest un top pasūtītās kaklasaites!

P.S. Par visu sīkāk un interesantāk, un plašāk būs jāuzraksta nākamnedēļ, un būs jāpievieno vesels lērums ar bildēm , gan blogam, gan galerijās, ir sastrādāts biku!

Galvenais dabūt bildes, kur manis darinātie auskari rotā, arbūza manzeli! La la laaaaaaa! :DDDDD

gredzens