By A Web Design Company

Pārvākšanās un ne tikai

Pagājušā nedēļa bija viens liels garš murgs, kurš vieglākā formā turpinās arī šonedēļ jeb manas ģimenes lielā sāpe – pārvākšanās uz jaunajiem apartamentiem, kuri ir divas reizes mazāki. Mums bija jāizvāc piecus gadus iekrātā iedzīve: mēbeles, gaismekļi,  sadzīves tehnika, trauki, drēbes ar apaviem, papīri( dokumenti, čeki, garantijas, rokasgrāmatas, grāmatas) un protams hobija lietas: prāta spēles, divriteņi, pērles,zīds, krāsas, plastika, krāsainie papīri, instrumenti un palīgiekārtas. Ticiet man, tas ir ļoooooti daudz.

Es domāju, ka mums rokas necelsies pārvākties vēl kādus 2-5 gadus, jo pēc nedēļu garas mantu vešanas epopejas, jau kuro dienu notiek mēbeļu  skrūvēšanas un kastu pakošanas maratons. Un vēl man ir paralēli jārevidē mantas uz mešanu laukā, it kā nepietiek ar  lielo rimi maisu ar papīriem un divi ar manām vecajām drēbēm. Labi, ka ir pietiekami labas apvārdošanas prasmes, līdz ar to jau kādu pusgadu pērles regulāri tiek pasargātas no miskastes. Zīdu vīrs respektē, galu galā ar to var arī kaut ko nopelnīt un viņam arī kāds labums tiek, kaklasaites formā, un lieku reizi nav jāklīst pa veikaliem dāvanas meklējumos priekš draugiem.

Pietiek runāt par sāpīgu tēmu, gribās padalīties arī par labajiem jaunumiem dzīvē! Esmu tikusi pie 2 jauniem pasūtījumiem, burši rullē, jo ir galvenie mani pasūtītāji! :DDD Pasūtītās kaklasaites no Amerikas, nu ir manās rokās, līdz ar to varēšu ķerties pie kaklasaišu apgleznošanas ar jaunu sparu!

Šobrīd notiek arī jaunajā dzīvoklī radošās izpausmes, guļamistaba tiek veidota pēc manas gaumes un patikšanas! Griestus rotā manis pašas taisītais gaismeklis, varbūt bik bērnišķīgs dēļ daudzo pumpaino bantīšu skaita, bet mums patīk. Brālis palīdzēja nokrāsot guļamistabas sienas dzīvespriecīgā zaļajā tonī, protams tajā telpā varbūt prasītos mierīgāks tonis, bet arī šim nav ne vainas. Zaļās sienas pamazām tiek papildinātas ar perlamutra spalvām, nu jau ir 7!

img_0116img_0115

Vēl viena jauka lieta ar manīm notika pagājušajā trešdienā, pēc savas pirmās darba pārrunas angliski , tiku pie jauna fotoaparāta, pirmās bildes ir daudzsološas, vecais canons pēc Portugāles bija jālaiž pensijā, bet, ja  labi grib , tad no tā arī var dabūt kādu bildi un pat diezgan labu! Dikti priecājos par Fish eye efektu :DDDD

Vēl gribās parunāt par puķēm, šoreiz gan ne par auduma, kuras dikti smukas sanāk Dacītei, bet gan tām, kuras jālaista un jākopj, un ja, labs noskaņojums, var arī patērzēt. Centrāltirgū nopirktās rozes ir labas un augt gribošas, par to liecina abas rozes, kas lieliski iejutušās mūsu ziemassvētku egles  20litrīgajā podā. Klajeniskā roze deva jaunu dzinumu , kas veiksmīgi gatavojas atplaukt un sākotnējie abi zariņi bija pilni ar ziediem, diemžēl  5. Stāva vējs un mana regulārā zaru cilāšana, lai papriecātos nolauza vienu no zariem L Lillīgā roze arī tika pie jauniem zariņiem, un vedot prom no vecā dzīvokļa jau bija 5 ziedu pumpuri. Tagad rozes gozējas uz balkona pie vīra brāļa, kur tās tiks aprūpētas, kamēr jaunā dzīvokļa palodzes nebūs piemērotas  gan rozēm, gan petūnijām. Orhidejas šajā karstajā laika ir pamatīgi saspurojušās, katrai pa 2 jauniem dzinumiem un vienai jau atplauka jauns ziediņš!

Akvārija iemītnieki arī pārcieta pārvākšanos veiksmīgi, bez upuriem!

rozepukes