By A Web Design Company

Kaklasaišu lērums Jāņiem!

Ja kādu laiku nesanāk ķēpāt kaklasaites, tad noteikti uzradīsies brīdis, kad vajadzēs daudz un ātri! Šādā situācijā nonācu īsi pirms Jāņiem: kad vajadzēja izpildīt pasūtījumu un uzgleznot lietišķu kaklasaiti 55 gadus vecam Jānim, kā arī draugu lokā atradās 2 Jāņi, kas gada laikā, kopš gleznoju kaklasaites, vēl nebija tikuši pie sava eksemplāra. Protams gaisā karājās Toma, kurš ir mans galvenais darbu pasūtītājs, kaklasaite kuru jau tapinu no maija beigām, ceru, ka vienošanās vēl ir spēkā, lai tieku pie naudiņas, ko tērēšu viennozīmīgi zīdā, pērles pagaidīs labākus laikus.

Ar Meģi mēs bijām uz viena viļņa, jo pāris dienas pirms mēs skypā vienojāmies par aksesuāra motīvu, biju sameklējusi vairākus attēlus ar pārīšiem, kas dejo ugunīgās latīņamerikāņu dejas. Tikai vienīgā atkāpe no iecerētā Meģa kaklasaites gadījumā bija, balto kaklasaišu deficīts manos krājumos, līdz ar to dinamiskais pārītis tapa uz ilgu laiku taupītās melnās 20 momju blīvās zīda kaklasaites.

Jānim Krūmiņam jeb tautā dēvējamajam Osim tika zaļi dzeltena kaklasaite ar zelta tauriņiem. Izrādās, ka šis ornaments nav bijis izvēlēts dēļ lielas mīlestības pret 6kājainajām radībām, bet ga tāpēc, ka tas ir Oša un Ivetas kāzu simbols. Nācās bik padomāt kā, lai iekabina ne tik vīrišķīgo ornamentu kaklasaitē, manuprāt sanāca labi!

Ar pasūtījumu es šoreiz mocījos un diezgan smagi, jo lai arī izvēlētās krāsas man nav svešas un patīk, tomēr tās saskaņot ar bronzu ir tīrākās mocības, par to liecina abas kaklasaišu mazgāšanas reizes un gala rezultātā arī viena metama laukā kaklasaite. Liels prieks man bija, kad uzzināju, ka manas radīšanas mokas nebija veltīgas, jo patika gan dāvinātājiem, gan dāvanas saņēmējam.

Jāņi beidzās un līdz ar to arī gleznošanas un tvaicēšanas epopeja ir cauri, bet kas man ļaus sēdēt uz lauriem… 26. Jūnijā jāiet pie labākā mana klasesbiedra, viņam dzimšanas diena un viņam dikti patīk šī mana ņemšanās, tāpēc mana skaļā sirdsapziņa skaļi aicina ķerties pie nākamās un realizēt tik ļoti iepatikušos gotisko burtu iniciāļu dizainu. Lai arī sākotnēji bija paredzēta lakoniska un lietišķa kaklasaite, beigās sanāca riktīga renesances vai viduslaiku greznība.

P.S. Lai visiem labi nēsājas!