By A Web Design Company

Zīda vilinājumā

skats-pa-loguKatrs , kam ir radošīe hobiji sapņo par savu studiju, kur netraucēti var nodoties mūzu saucienam,radīt ko skaistu. Man palaimējās, jo lai arī uz īsu brīdi, tomēr mūsu dzīvoklī atbrīvojās istaba, kuru nu varēju iekārtot tā, lai tajā varētu gan veiksmīgi apgleznot zīdu, gan pērļot, gan nesatrauktos par telpā mītošo radošo haosu ;) vēl viens pluss tai istabai, ir bagātīgā dienas gaisma un savdabīgais skats pa logu, savā ziņā, tas paplašināja manu skatu uz dzīvi...

studija

 

Jau ir tapuši pirmie darbiņi studijā, zila perlamutra kaklarota ar auskariem, kas būs jauka dāvana mammas paziņai, kurai gluži kā žagatai patīk viss košais un spīdīgais. Komeršs mums šogad notika Saulkrastos, tāpēc, lai  nedeldētu savas jaunās baltās kurpes pa  čiekuriem piebirušām smiltīm, uzlaboju savu veco kurpju izskatu ar bikuci baltās tekstilkrāsas un auduma ziediņiemuz kuriem nolaidās mazi tauriņi.

perlamutrzils-komplektsimg_5715

Pasūtījuma kaklasaite arī nu jau ir uzgleznota, bet ar to paveikto darbiņu saraksts nav beidzies, jo zīda vilinājuma skarta kanādiete, kas ciemojās pie mums vēlējās iemēģināt roku. Tā tapa viņas pirmais darbiņš zīdā - dzintarkrasts un putojoša jūra.  Matilde vēlējās atrast dzintaru jūras krastā, bet tā kā tas nav tik vienkārši un viegli, tad sev līdzi tika aizvesti dzintariņi zīdā.Kā smejies, studijā tobrīd nebija vēl griestu lampas, tāpēc gleznojums bija jāpabeidz galda lampu sabiedrībā ;) Bet lampa būs!

matilde1matilde3

Zīds ir ar savu rakturu, bet tajā pašā laikā ir universāls priekš dāvināšanas, jo to var dāvināt gan stiprajam, gan skaistajam dzimumam. Šī iemesla dēļ tapa  Dainas pirmā kaklasaite, ceru , ka šī dāvana patiks saņēmējam, jo Daina ļoti centās un manuprāt darbiņš sanāca lakonisks un atraktīvs.

daina2