By A Web Design Company

Ķerot vēju!

imag0010Kopš tās reizes, kad tiku vizināta uz moča savā vārda dienā ir pagājuši vismaz pieci gadi, beidzot es atkal sēdos šim braucamajam virsū! Lai arī motociklistus sauc par donoriem, man gribas ticēt, ka motobraucēji ir prātīga un sirsnīga tauta, kas ar tev pamāj ar galvu, tikai tāpēc ka sēdi uz dzelzs rumaka, it kā nenozīmīgā pasveicināšanās nav nekas īpašs, tomēr tas liek justies pieņemtam un respektētam uz ceļa.

Manā īpašumā tagad ir vēl viena aizsargķivere, šoreiz motocikla, kuru protams pieskaņoju vīra ķiverei, tikai manai ir ķiņķēziņi virsū, ar puķēm nebija L . Moto ķiverēm tomēr jālūko pareizais izmērs, jo nevar tā vienkārši pieregulēt atbilstoši galvai, priecē, ka vismaz kaut kur man būs mūžīgi S izmērs – galvai! :D

Ja vakardienas izbraucienu apturēja lietus, tad šodien mums bija iespēja pievarēt 80 km, neskatoties uz vēju, gandrīz nekādu pieredzi pasažiera vadāšanā un tikai aptuveno nojausmu, kur atrodas Mangaļu mols.  Savs līkums bija izmests Pārdaugavā.

Šovasar ir doma nedaudz apceļot Latviju un pirmais solis bija sperts jau šodien, lai arī ceļojus nebija nekāds tālais, bet sagādāja daudz skaistus mirkļus, jo ieteiktais Mangaļu mols, bija nekas cits kā vecmeitu ballītes kuģīša izbrauciena galamērķis, jeb Rīgas bākas tuvumā esošie divi moli, kas Daugavu atdala no jūras. Toreiz vecmeitu ballītē redzēju skaistu saulrietu tieši tur, kur upes ūdeņi saplūst ar jūras ūdeņiem. Un liels prieks bija par Aigaru, jo lai arī ar viņu ir braukts uz turieni, tomēr bija pārāk tumšs, lai redzētu molu tā krāšņumā. Ja es būtu kāzu fotogrāfs, tad es noteikti ieteiktu jaunlaulātajiem aizbraukt uz turieni mazā fotosesijā, tik līdzi noteikti būtu jāņem gumijnieki!

Ja mani iepriekš māca bažas par Aigara veselību un dzīvību, braukājot ar viņa jauno spēļmantiņu, tad izbraucot kopā ar viņu sapratu, lai brauc un priecājas, jo viņš brauc pārliecināti, kaut arī uzmanīgi, un lai ķertu vēju un izbaudītu čopera burvību nav jāpārsniedz 100km atzīmi uz spidometra!

Motosezona mums abiem nu ir atvērta, mēģinot izbraukt entajām varavīksnēm cauri, kaut lietus nebija lijis!

imag0008