By A Web Design Company

Jaunas štātes lellei

img_5736

Leļļu pasaule ir netverami plaša un skaista, daudzām meitenēm par to ir savs bērnības stāsts, bet mākslinieku lelles ir apkārtējo atainošana gan ironiskā, gan idealizēta manierē. Bērni protams spēlējas ar masveida produkciju, bet savu lelli katra meitene var padarīt neatkārtojamu un pasakaini skaistu!

Lai arī es šuvu pēdējo tērpu savām lellēm kādā 7.vai 8. klasē, nolēmu atcerēties, kā tas darāms, jo gribēju izpalīdzēt un iepriecināt Līgu, kura ir divu puiku mamma, kuras uzdevums šai pavasarī bija sagādāt rūpnīcas „ Straumes” ražotajai lellei drēbes,  un mazos bērnudārzniekus, nabaga lelle bija palikusi bez garderobes. Mans uzdevums nebija nekāds vieglais, jo man bija tikai lelles foto un izmēri un viena nedēļa laika. Lai arī sākotnējās ieceres bija lielas, sapratu, ka šādā situācijā jāuztaisa praktisks minimums:

  • Kleita, kas būtu piemērota bērnudārznieku svētkiem ,
  • Svārki ar blūzīti, ko nēsāt ikdienā,
  • Matu rota, jo lellei nav garu matu, bet kaut kāds aksesuārs noderētu!

 Tā kā Līga par savu rūpalu bija pastāstījusi cāļa forumā, tad dzīvajā tikāmies pirmo reizi, labi vien, ka lelle lūrēja pāri maisiņa malai, tā bija galvenā atpazīstamības zīme Kr. Valdemāra ielas burzmā.  Pirmā tikšanās ar Līgu un lelli notika kafejnīcā, kur paredzētās 15 minūtes izstiepās divās stundās, kurās tika ne tikai mērīti sašūtie tērpi, bet arī izrunāts, kā tos labāk darināt un protams tika runāts par dzīvi un tās aktualitātēm.

img_5731img_5732