By A Web Design Company

Atkal starp pērlēm

Cik jauki ir atgriezties mājās, vēsā laika dēļ es nenokavēju kastaņu un ceriņu ziedēšanu, ko baudīju ar pilnu krūti Londonā un Portugālē! Vakardiena bija dikti piepildīta diena- peldētapmācība, mammas apsveikšana dzimšanas dienā, vairākas stundas tika ieguldītas jaunā veidola izveidei, un kā balva par pūlēm -sengaidītais pērļotāju burziņš kambaros!

Pērļotāju tusiņus var iedalīt 3 posmos- jaunāko darbiņu rādīšana un apskate, jo bildes nevienmēr var attainot rotu patieso būtību un krāsas. Ja pašmāju stikla meistares ir ieradušās un ne ar tukšām rokām, tad ir iespēja iegādāties apbrīnojami skaistus un oriģīnākus kabašōnus un brīnišķīgas pērles. Ja nesajuktu stikla meistaru darbi, tad varētu gari un plaši pastāstīt kādi viņu darinājumi ir patikuši visvairāk:

  • No kabašōniem 'man visvairāk patika abas pāva astes un kabašoni ar ziediem, kuri vēl līdz manai aiziešanai nebija nopirkti, laikam buus jāsakasa naudiņa vismaz vienam no tiem ;)
  • No pērļu asortimenta man dikti patika aveniītes un kazenītes, kā arī milzīgās zilganās pērles, kuras atgādināja man akvārijus, taadu laikam buus jānopērk priekš mammas.

Kā vienmēr ir interesanti paskatīties kā Mortīcija un Zumza sadzīvo pie viena galda!

Nu tagad būs jāieraksta 19. datums ar sarkanu, tad mūsu meitenēm kopā ar pērļotāju asociācijas meitenēm ir kopīga  izstāde Maskavas namā , būs jāiet uz atklāšanu!

 Iedvesmas pilna atkal devos uz baseinu, lai tuvākajā laikā atkal ķertos pie pērlēm.

Tagad jābeidz drukāt, jo jādodas apgleznot zīdu, ieskatam mans pēdējais darbiņš: