By A Web Design Company

Ceļa jūtīs....

Pēdējās nedēļas pirms ceļojuma bija saspringtākas nekā bija cerēts - jo mūsu pusgadu plānotais un gaidītais ceļojums bija uz jautājuma zīmes- vai mēs lidosim, vai nelidosim? Un pie visa vainojams bija vulkāns Islandē, kura pelnu dēļ bija  paralizēta visa Eiropas gaisa satiksme :(

Ryainaira webs strādāja gausi un kārās virsū, līdz ar to cerēto 10-20 minūšu vietā check-in prasīja aptuveni stundu, bet galvenais, ka esam iečekojušies, rītdien atliek tik izdrukāt biļetes, ceļojuma apdrošināšanu, kaučeru adreses un rezervācijas naktsmītnēs un protams sakrāmēt ceļa somas.

No vienas puses gaidu to mirkli, kad varēšu gozēties saulītē un izbaudīt +24C, un tomēr ir aizdomas, ka lielo kastaņu un ceriņu uzplaukšanu es neredzēšu, jo neskatoties uz kritiski zemo temperatūru, krusu un skopo sauli, piemājas kastaņiem pumpuri ir uzbrieduši tik milzīgi, ka var atsprāgtjebkurā mirklī, beizot arī zālīte kļust koši zaļa un aiz virtuves loga,mājas iekšpagalma bērzs ir uzplaucis zaļš! :)

Pirmo reizi mūžā bruksim uz ārzemēm ar draugiem, kā spēsim sadzīvot to rādīs laiks, ceru, ka draudzību šī avantūra tikai stiprinās, jo kā zināms -  remonts, ceļojumi un kopā dzīvošana ir notikumi, kas spēj smagi iedragāt attiecības, vai otrādāk - kļūst ciešākas.

portugales-ziemeli

Portugālē gribās redzēt gan pilsētas ar to barokālo noskaņōjumu, gan pabūt vīna darītavās, gan izbaudīt portugāļu tradicionālo virtuvi, gan pabūt uz pasaules gala, gan izbaudīt mežonīgu pludmaļu pirmatnējo skaistumu, gan tikt visaugstākajā klintī, gan draiski nosist laiku akvaparkā, nopeldēties atlantijas okeānā, tikai cik daudz no tā visa mums būs lemts redzēt un izjust rādīs laiks un mūsu organizētība, labi ka vismaz šoreiz nebūsim atkarīgi no sabiedriskā transporta-brauksim ar auto. Savā ziņā šajā ceļojumā esmu ieguvēja no tā, ka man nav autovadītāja apliecības, varēšu testēt pie katras maltītes dievu dzērienu,kas šā valstī ir lētāks par ūdeni ;)

portugales-dienvidi