By A Web Design Company

Metallica

Pēdējā laika spilgtākais piedzīvojums - Metallica koncerts. Maziem cilvēkiem ir jāpērk sēdvietas, jo latvju bāliņi šajā koncertā pārvērtās par roku mežu, kurš pie dažām dziesmām līgojās kā negudrs, bet bija tādi panīkuma brīži kā tīrelī siltas vasaras naktī-visi gluži kā sastinguši, ja neskaita pāris kadrus kas dreifēja ar aliņiem. Pašai diez ko sakarīgu bilžu nav un arī īpaši neprasās, jo to skatu kāds pavērās manām acīm, kad skanēja "Nothing Else Matters" nespēj atspoguļot ne foto, ne video, un tieši tad es beidzot sajutos kā publikas sengaidīta koncertā, jo atsaucība šīs dziesmas laikā bija 100procentīga!!!

Video ar šo dziesmu var atrast, piemēram, te - http://www.youtube.com/watch?v=ziThYl6B2vw&feature=related

Vidusskolas diseņu gorīšanos un mūzikas enerģijas lādiņa spēku es atcerējos  un nespēju vairs karāties uz aizsargbarjeras, jo pie "Enter sandman" skaņām ir iespējams tikai  un vienīgi izkratīties no sirds! Pat tagad rakstot blogu un klausoties šo dziesmu caur http://www.youtube.com/watch?v=uY3LAFJbKyY , auskari ausīs kratās līdzi šim pulsējošajam mūzikas gabalam! =DDDD

Piemiņa no koncerta man ir zilums, neveiksmīgi rāpjoties no aizsargbarjeras, manam brālim - nokliegta balss, pāris mediatori un slapja mugura, vīram pielipušas Metalikas dziesmas, ko dungo gandrīz bez apstājas.

Koncerta apraksts atrodams - http://www.fbi.lv/lv/aktuality/?item=388

metalica