By A Web Design Company

Kā es nosvinēju savus 27?!

Ir dzimšanas dienas, kuru svinības cilvēki atceras vairāk nekā citas, šogad man bija viena no tām īpašajām reizēm!  It kā nebija paredzētas dikti lielas  un pompozas svinības, bet emociju bija daudz.

Lai mans vīrietis nejustos izmests ārā no mājas, jo notiek kārtējais meiteņu tusiņš, šoreiz nolēmu viņu pierakstīt pie fizioterapeita, lai laiku , ko viņam neveltu, aizpilda vizīte pie speciālista, kas nākotnē varētu uzlabot Aigara labsajūtu.  Labi , ka pirmssvētku darbus, dara abi, kopā ar vīru šodien tika griezti pildīti lavaši un dārzeņi salātiem. Arī viešņas pielika savas čaklās rokas pie līdzi atnestajiem augļiem. Ja būtu visas viešņas, tad cienasts būtu sarūpēts ideālā daudzumā, tas, ka es  iekļāvos iecerētajā budžetā, mani iepriecināja.

meitenes5

Šodien visi bija pozitīvi noskaņoti, bija aizmirsti gan politiskie un ekonomiskie rādītāji, gan darba rutīna, gan garā ziema, šodien sarunas bija par iecerētajiem ceļojumiem, mūziku un dejām, par sapņiem un ka spītējos iesnām un vīrusiem visapkārt mēs spējam satikties, protams sarunas arī bija par rokdarbiem, pēc kurām tika nolemts uztaisīt auduma ziedus.

meitenes8

Jāatkārto argumentētas un visiem saprotamas runas mākslas noslēpumi, savādāk bija grūtības ar Koloretto spēles noteikumu izskaidrošanu, bet parādot spēli visām daudz maz bija skaidrs, kas jādara. Līdzīgi bija ar puķu šūšanu, katrai bija sava ideja, kuru gribējās realizēt katrai no viešņām, ceru, ka viņām savas pašdarinātās jaunās rotas patīk, man jau patika visas, pat būtu grūti izcelt vienu favorītu.

meitenes-rozes

Paldies meitenēm par dāvanām, šitās noteikti neputēs plauktā: veselīgos un smukos saldumus noēdīšu,  būs kāds prieciņš pēc sportošanas arī manai ādai  un savas atmiņu bildes varēšu glabāt ērtā fotoalbumā, tikai izvēloties bildes no ceļojumiem būs arī jāpiemeklē pa skaistai bildei, ko likt pretī sarūpētajiem aforismiem! Kā smejies būs arī kāda naudiņa arī jaunām pērlēm!