By A Web Design Company

Ir sakrājies, ko stāstīt!

Laikam jau kādu nedēļu nav blogots un šis laiks manā dzīvē bija notikumiem bagāts:

  • nodevu savu aksesuāru komplektu Žagatas Martas bodes konkursam, kura tēma ir  "Erotiskais pavasaris"
  • Žagatas Martas bodes konkursam bija iespaidīga publicitāte, par to runāja Dienas, Apollo un Tvnet portāli,
  • Zane Tomsone 19. martā vadīja interesantu nodarbību pērļošanā
  • nobildēju vismaz vienu uzdāvināto savu rokdarbu, lai papildinātu savu darbu galeriju
  • un protams, kā nu bez tā konstatējām jaunu gļuku manas weblapas darbībā.

Paldies Ivetai, ka atbalstīja sestdien manu ķimerēšanos ap perlamutriem, ja ne viņa tad diez vai man būtu duka pabeigt to kaklarotu! Interesanti tikai kaklasaiti konkursā pielaistu? A. M. Muhas un Sigismunda Vidberga darbi mani vienmēr ir fascinējuši ar savu erotiskumu, bet konkursam izvēlējos tomēr Muhas DEJU, jo meitenes poza, smaids un krāsas mani uzrunāja -  sārtais un rozā. Šīs krāsas un it īpaši savstarpējā salikumā man nekad neliksies vulgāras, gluži kā lūpas pēc kaislīga skūpsta, un liek atminēties arī A. Čaka tik pazīstamā dzejoļa rindas:

" ..Kādā dīvainā sulā savas lūpas tu mērc,

Ka tās kvēl ar tik sarkanu dvesmu?..

..Laikam asinīs manās savas lūpas tu mērc,

Ka tās deg ar tik sarkanu dvesmu?.."

Koši sarkanas lūpas gluži kā karogs piesaista ikviena vīrieša skatienu, bet, nedod dievs, ja vīrietis līdīs klāt ar savām alkām, viss smukums un seksapīls būs vējā, kā arī pavedinošais skatiens var pārvērsties saniknotas fūrijas acu zibšņos :DDDD

"Erotiskais pavasaris" savu vietu atrada arī tik populāros portālos kā www.diena.lv, www.apollo.lv un www.tvnet.lv sievietēm un viņu stilam veltītajās nodaļā, un klāt bija arī bilžu galerijas,kurās iekļāva manu rotu bildes 2 portāli no trim , priekš iesācēja ļoti glaimojoši. Patiess prieks man bija, kad bijusī kolēģe pati netīšām pamanīja manu darbiņu, un atrakstīja:

"[2010.03.18. 15:31:07] Spodra Donina    : http://www.tvnet.lv/sievietem/stils/308094-rotu_un_aksesuaru_konkurss_erotiskais_pavasaris
[2010.03.18. 15:31:11] Spodra Donina    : es te skatos ....
[2010.03.18. 15:31:17] Spodra Donina    : Tavs darbins
[2010.03.18. 15:31:20] Spodra Donina    : ?!?!!?"

Sajūta ir baigi labā, ka tev nav jāuzbāžās ar savu lielīšanos, tavs darbiņš līdz draugiem nonāk ātrāk nekā cerēts un ar citu cilvēku palīdzību!

  

2-konkurss-tvnet

Šausmīgi patīk appērļot visādus akmeņus, stiklus un kabašonus, un ja tev mazos un foršos knifiņus iemāca kāda, kura ir viena no atzītākajām pērļotājām iespējams pat Latvijas mērogā, tad ir iedvesma darboties veselam mēnesim. Mācīšanās Zanes Tomsones vadībā bija aizraujoša un ļoti noderīga, jo varēja gūt daudz noderīgu atziņu un apskatīties jau gatavus darbiņus, un teikt: "Es gribu iemācīties taisīt tādu maliņu, kā šitai broši, un kā tu dari lai šito neredzētu un kādus materiāli izmantoti šajos auskaros?"

sarkana_brosha

Mēs 11 meitenes guvām ne tikai jaunas zināšanas un uztrenējām savus pirkstus un acis, bet arī beidzot dzīvajā ieraudzījām cilvēkus, par kuriem tu agrāk zināji tikai kāds niks , avatars un kādi galaprodukti top pērļu inficētajām. Ir jauki patērzēt arī par tādiem niekiem kā bērni un citi mājdzīvnieki ;) Mēs pat izlēmām , ko gribam mācīties tālāk, tā kā gaidam ar nepacietību appērļoto bumbu paraugstundu!

Prieks, ka Mortīcija mūsu baru uzņēma savos kambaros, gan mums bija labi, gan viņai, jo pērļotājām mūždien nav gana lieli krājumi ;)

paraugstunda-zt-2

Joprojām medīju savu darbu fotogrāfijas, ko ielikt savā Mazā AmatierMākslinieka-rokdabnieces Portfolio!  Māsīcas ziemassvētku dāvana man jau ir nobildēta, atliek vēl čupa rotu Melnavā, konventā un vesels ganāmpulks ar kaklasaitēm! Lūdzu ļaudis mīļie, nebrīnaties, ka uzprasīšos ciemos ar fotoaparātu un baltu lupatu.

dacei-xmas

Kamēr neesam ar Aigaru atkoduši, kur slēpjas lielas paradoks daļu no mājaslapā publicētā nerādīt, tikmēr silti iesakām www.muza.id.lv apskatīt caur interneta pārlūkprogrammām:

  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome
  • Opera

Internet Explorers taisa visādus jokus :(  tāpēc šajā programmā iespējams nevarēsiet aplūkot pilnīgi visu informāciju par maniem rokdarbiem.