By A Web Design Company

Kāpēc es nerakstu blogu, bet ir pašai sava mājas lapa

Manuprāt 90% Eiropas iedzīvotāju internets ir ikdiena, kurā katrs atrod sev interesējošu un interesantu. Interneta nozīme un ietekme uz manu dzīvi un personības veidošanos ir jūtama jau no vidusskolas sākuma: čats un e-pasts bija mana ikdiena, internetā sastaptos cilvēkus mēdzu satikt arī dzīvajā, aklie randiņi, konkrētu čata istabas biedru iknedēļas tusiņi, pat izveidoju nopietnas attiecības ar internetā sastaptu puisi!

Tomēr ne par to ir šis ieraksts, ierakstu veltu savam sapnim, ko vidusskolā nespēju realizēt, tad uz ilgiem gadiem bija nostumts no prioritāšu saraksta, bet tagad pats Liktens ir devis zaļo gaismu. Beidzot mans sapnis ir realizēts, bet ne līdz galam, jo mums vienmēr ir kur tiekties, es ar vīru esam izveidojuši manu personīgo mājas lapu, kas veltīta maniem vaļaspriekiem.

Daudziem arī man bija simts un viens jautājums par webdizainu, pirms ķēros pie lietas, gribās iedvesmot un iedrošināt apkārtējos pieķerties pie savas mājas lapas veidošanas, jo var atrast skaistus, ērtus un lētus variantus, kā uztaisīt pašam savu web vietni!

  • Pirmie jautājumi, ko vajag atrisināt, ja esi nobriedis pats savai mājas lapai:
  • Kā tikt pie sava domēna, un vai to var dabūt pa brīvu?
  • Vai mājas lapas dizainu būs jātaisa pašam/ai vai var to dabūt jau gatavu un vai ir kādi varianti pa brīvu?
  • Kādu informāciju es vēlos paust savā mājas lapā, ko esmu gatavs ielikt?
  • Vai man ir jamāk HTML vai CSS, vai cita webdizaina valoda?
  • Cik bieži esmu gatavs/a atjaunot informāciju mājas lapā?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem mēģināšu atbildēt nākamajos blogos, ļoti ceru, ka ar sava vīra Aigara palīdzību tas sanāks gana saistoši un saprotami, lai kāds vēl ķertos pie šīs lietas!